لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط چارتر


به موازات تنوعی در که قیمت های بلیط هواپیما وجود دارد اصطلاحات مختلفی هم در صنعت حمل و نقل هوایی وجود دارد. آشنایی با معنای دقیق این اصطلاحات، کار مشتری برای انتخاب مناسب ساده تر می کند.

 حتما در مواجهه با وبسایت های فروش بلیط هواپیما بارها با اصطلاح بلیط چارتر مواجه شده اید. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که اصطلاح چارتر به چه معناست؟ در این مطلب معنای این اصطلاح را برای شما توضیح می دهیم.

بلیط چارتر

اصطلاح چارتر از نظر لغوی معنایی نزدیک به دربست دارد. کاربرد این اصطلاح عمومی تر از پرواز است و در زمینه قطار، هتل، تاکسی، اتوبوس و ... هم کاربرد دارد. مثلا چارتر کردن اتوبوس یعنی خریدن بلیط تمامی صندلی های اتوبوس در تاریخی معین برای مقصدی مشخص و چارتر کردن هتل یعنی پرداخت بهای تمامی اتاق های هتل برای تاریخی مشخص.

 

بلیط چارتر

 

با توجه به آن چه که گفته شد پرواز چارتری یعنی پروازی که تمامی بلیط های آن به صورت یکجا خریده شده است. سوای مواردی خاص چارتر توسط آژانس های هواپیمایی انجام می شود.

آژانس های هواپیمایی بلیط های مقاصد معینی را برای مقاطعی از سال به صورت یکجا خریداری می کنند. این کار مشابه خرید عمده است که قیمت پایین تری نسبت به تک فروشی دارد.

چارتر کردن راهی برای کاهش هزینه های آژانس های هواپیمایی و تامین حاشیه سودی مطمئن تر است.در فرآیند چارتر کردن، به شرکت هواپیمایی چارتردهنده و به آژانس هواپیمایی چارتر گیرنده می گویند. نکته مهم است که برای خرید بلیط چارتر طرف حساب شما، آژانس هواپیمایی (چارتر گیرنده) است و نه شرکت هواپیمایی (چارتر دهنده).

پاره ای از مقاصد پرتقاضا در سرتاسر سال و برخی مقاصد با توجه موسم گردشگری شان در اوقات خاصی از سال چارتر می شوند. نکته مهم این است که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا این که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

اصطلاح بلیط لحظه آخری در چنین بستری شکل گرفته است. به طور طبیعی در زمانی که فصل گردشگری نیست و مسافر کم است، هر چه به لحظه پرواز نزدیک تر می شویم، قیمت ارزان و ارزان تر می شود.

در چنین شرایطی آژانس های هواپیمایی با شیوه های مختلف، پیشنهادات مختلف قیمتی را به مشتری برسانند و به این طریق از ایجاد زیان بیشتر جلوگیری کنند.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی یک تیم حرفه ای می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.

برای خرید آسان و ارزان بلیط چارتر تیم پشتیبانی ما در هر روزی از هفته و در هر ساعتی از شبانه روز، صمیمانه در کنار شماست. تیم حرفه ای 10020 با بررسی دقیق شرایط شما، دقیق ترین پیشنهاد ممکن را به شما ارائه می کند.

خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان قیمت


بلیط چارتر