لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط چارتر اصفهان


بلیط چارتر اصفهان

دراین مقاله باما همراه باشید باتوضیحاتی درباره اصفهان و بلیط چارتر اصفهان

موقعیت: بخش مرکزی ایران

مجاورت: شمال استان های مرکزی، قم و سمنان، جنوب استان های فارس و کهکیلویه و بویر احمد، شرق استان های لرستان و چهار محال بختیاری

آب وهوا: آب و هوای آن معتدل و دارای فصول منظم

وسعت: ۱۰۷۰۲۷ کیلومتر مربع

جمعیت: ۴۵۵۹۲۵۶

تقسيمات: ۱۸ شهرستان، ۲۸ بخش، ۶۷ شهر و ۱۱۷ دهستان

شهرستان ها: آران و بیدگل، اردستان، اصفهان، برخوار و میمه تیران و کرون، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، سميرم، شهرضا، سمیرم سفلی فریدن فریدونشهر فلاورجان، کاشان، گلپایگان، لنجان، مبارکه نائین نجف آباد نطنز.

مکان های دیدنی و تاریخی

اصفهان آمیزه ای از میراث های فرهنگی باشکوه و طبیعت زیباست که پیشینه ای به قدمت تاریخ تمدن و فرهنگ ایران دارد.

موقعیت طبیعی و جغرافیایی اصفهان در مرکز فلات ایران و خاک حاصل خيز آن سبب وجود جاذبه های طبیعی بسیاری از جمله رشته کوههای عظیم و باشکوه، غارهای طبیعی و باستانی، روستاهای توریستی و تاریخی با شهرت جهانی، دشتهای هموار، تواحی کویری، دریاچه ها و آبشارهای زیبا چشمه های معدنی، کرانه های زیبا و دل نشین رودخانه های مهمی چون زاینده رود، چشم اندازهای زیبای گیاهی به همراه مناطق حفاظت شده متعدد با گونه های کم نظیر جانوری شده که استان اصفهان را نه فقط از نظر تاریخی و معماری بلکه از لحاظ جاذبه های طبیعی نیز در زمره مناطق جذاب و دیدنی ایران قرار داده است.

مناطق تاریخی

امامزاده ابراهيم - بازار قیصریه اصفهان - باغ فین - پل خواجو- چهل ستون - خانه چرمی - خانه طباطبایی - سرای بخشی (بازار)- سرای مخلص (بازار) - سی و سه پل - عالی قاپو - کاروانسرای عباسی۔ کلیسای جلفا- کلیسای وانک- محراب الجایتو - مدرسه چهارباغ - مدرسه علمیه آقا۔ مسجد امام - مسجد جامع مسجد حاجت گاه - مسجد شیخ لطف الله - مجد میرعماد - مسجد بارزاله - مقبره خواجه نظام الملک - مناره جنبان - میدان نقش جهان

مناطق گردشگری

باتلاق گاوخونی۔ تپه های سینک - دامنه کوه های کرکس - دریاچه کاشفی- زاینده رود- روستای ابیانه - تطنز غار دلیان کوهستان دتا۔ کویر موتاب - منطقه حفاظت شده اصفهان

چارتر اصفهان

حتما به هنگام خرید بلیط هواپیما داخلی یا بلیط خارجی به اصطلاح چارتر برخورده اید اما شاید معنای دقیق این عبارت را ندانید اکنون در این قسمت به بررسی چارتر می پردازیم. اصطلاح چارتر یعنی چیزی را دربست گرفتن و عبارت چارتر کردن مختص هواپیما و پرواز نمی باشد.

این اصطلاح می تواند برای خرید بلیط قطار، رزرو هتل، اتوبوس، کشتی و هر وسیله نقلیه دیگر بکار برود..

اما چارتر پرواز یعنی چی؟ زمانی که یک فرد یا شرکت تصمیم می گیرد که قسمتی یا تمام صندلی های یک هواپیما را در یک مسیر پروازی برای زمانی مشخص یا به طور سالیانه اجاره نماید، در اصطلاح به این عمل می گویند که فرد پرواز را چارتر نموده است.

بلیط چارتر برای چه مسیرهایی است؟

بلیط پرواز های چارتر اکثرا برای مسیرها و پروازهای پر رفت و آمد انجام می شود. آژانس های مسافرتی با اجاره نمودن قسمت یا بخشی از صندلی های هواپیما، آن پرواز را چارتر می کنند. شهرهای زیارتی و توریستی جز مقاصد بیشتر پروازهای چارتر می باشد. در سامانه صدبیست شما می توانید چارتر بلیط پرواز های داخلی و خارجی را پیدا نموده و آنها را تهیه کنید. از مسیرهای پر رفت و آمد داخلی می توان به مشهد، کیش، اصفهان و ... اشاره نمود.

صد بیست

در سایت صد بیست نه تنها می توانید بلیط هواپما یا قطار و اتوبوس را تهیه کنید بلکه می توانید هتلی ارزان قیمت اما لوکس را رزرو کنید.

جهت تهیه بلیط و یا رزرو انواع هتل ها در مقصد مورد نظر خود به سایت صد بیست مراجعه کنید..

جهت تهیه بلیط به سایت اصلی مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

021-54623000

پشتیبانی 24 ساعته

بلیط چارتر اصفهان

 


بلیط چارتر اصفهان