لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما تهران


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما تهران کجاست؟

 

تهران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال (۱۳۹۵) بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفر است.  تهران بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان به‌شمار می‌آید. 

این شهر دارای یک شبکه متراکم بزرگراهی و ۷ خط فعال مترو  و ۸ خط در حال ساخت مترو است که در سال ۱۳۹۴، ۷۱۷ میلیون مسافر را جابه‌جا کرده‌اند.

بلیط هواپیما تهران

تهران از شمال به نواحی کوهستانی، و از جنوب به نواحی کویری منتهی شده، در نتیجه در جنوب و شمال دارای آب و هوایی متفاوت است. نواحی شمالی آب و هوای سرد و خشک و نواحی جنوبی آب و هوای گرم و خشک دارند. سفر به پایتخت را با بلیط هواپیما تهران ما تجربه کنید.

 

بلیط هواپیما تهران

 

جاذبه های گردشگری

کاخ گلستان

از قدیمی ترین بناهای برپاشده در تهران کاخ گلستان است. قدمت این کاخ به دوران شاه عباس بر می گردد که در آن زمان چهارباغی بود که درون حصار شاه طهماسب بر پا شده بود؛ البته امروز از سازه های عهد صفوی نشانی نمانده و قدیمی آثار موجود در کاخ گلستان پیشینه ای قدیمی تر از دوران زندیه ندارند.

در ابتدای دوره قاجار با توسعه دیوانخانه ای به جا مانده از کریمخان زند ارگی بر پا شد که شالوده اصلی مجموعه امروزی کاخ گلستان است. تالار آینه، شمس العماره و ایوان تخت مرمر از اصلی ترین بخش های کاخ گلستان است.

برج میلاد

این برج مخابراتی و بلندمرتبه به سبب در منظر بودن از نقاط مختلف شهر به عنوان یکی از اصلی ترین نمادهای تهران شناخته می شود. این برج از نظر ارتفاع با 435 متر بلندی نوزدهمین سازه مرتفع جهان و از نظر زیربنای کاربری با 13 هزار متر زیربنا نخستین برج مخابراتی جهان است.

این برج کانون مجموعه متنوعی از امکانات گردشگری، تفریحی و رفاهی است.

خیابان انقلاب

خیابان انقلاب یکی از اصلی ترین خیابان های شهر تهران و در مرکز این شهر واقع شده است. سمتی از این خیابان دانشگاه تهران و در سمت دیگر راسته ای از کتابفروشی ها و دیگر اماکن فرهنگی قرار دارد.

این خیابان کانون بسیاری از رخدادهای تاریخی شهر تهران بوده و یکی از مسیرهای اصلی پیاده روی تهران است.

پل طبیعت

این پل دو طبقه پیاده رو و غیر خودرویی از جمله سازه های چشم گیر شهر تهران است. این پل باشکوه 300 متری بوستان آب و آتش را به تپه های عباس آباد متصل می کند. فضای سبز چشم نواز و همین طور نورپردازی زیبا گذر ازب این پل را چه در روز و چه در شب به یک تجربه دل انگیز تبدیل می کند.

غذاهای محلی

سر گنجشکی، دمی بلغور جو، دمپختک، اشکنه اسفناج، آش شله قلم کار، ته‌ چین فیروزکوه، والک پلو

سوغات

قلاب دوزی، قالی تهران، چادرشب، جاجیم فیروزکوه

 

از دست ندهید!

شب گردی در خیابان سی تیر

خیابان سی تیر از قدیمی ترین خیابان های تهران و میزبان گالری ها و پاره ای از موزه هاست اما آنچه این خیابان را به یک پیشنهاد ویژه تبدیل می کند زندگی شبانه جاری در این خیابان است.

چند سالی است که این خیابان در ساعات پایانی شب محل عرضه انواع خوراکی و غذا است. تنوع غذاها و رونق شبانه این خیابان برای مسافر تهران، تجربه ای منحصر به فرد را به یادگار می گذارد.

 

خرید بلیط هواپیما تهران:

چگونه بلیط هواپیما تهران جستجو کنیم؟

رای جستجوی بلیط هواپیما تهران در سایت 10020  قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما تهران:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط هواپیما تهران لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است. در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب بلیط هواپیما تهران مورد نظر در قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم .در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران:

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.


بلیط هواپیما تهران