لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما اهواز


10020 معتبرترین سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران و تمامی نقاط دیگر، خرید پرواز داخلی و خارجی، چارتری و سیستمی

 

اهواز مرکز استان خوزستان است. این شهر یکی از کلان شهرهای جنوب ایران و به نوعی مرکز شهرنشینی جغرافیای جنوب غربی است. اهواز امروزه جمعیتی بیش از 1.300.000 نفر دارد و هفتمین شهر پرجمعیت ایران است. 

بلیط هواپیما اهواز

اهواز از نظر اقتصادی و صنعتی نیز شهری پراهمیت است. این شهر علاوه بر مبزبانی از برخی کارخانه های مادر، دو عدد از کلیدی ترین شرکت های صنعت نفت ایران را در خود جای داده است؛ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران. صنعتی شدن اهواز زمینه ساز گسترش جغرافیایی آن بوده است به شکلی که مساحت اهواز اکنون از 18.000 هکتار فراتر رفته است. شما هم سفرجنوب را با بلیط هواپیما اهواز ما تجربه کنید. 

 

بلیط هواپیما اهواز

 

جاذبه های گردشگری اهواز

پل سفید

این پل که به نام های پل معلق و پل هلالی هم مشهور است اصلی ترین نماد شهر اهواز است. قدمت این پل به دوره پهلوی اول بر می گردد و دارای دو قوس 12 و 20 متری است.

این پل در سال 1389 مورد مرمت قرار گرفته و جوشکاری و رنگ آمیزی شده است.

خانه دادرس

از سازه های تاریخی شهر است که در زمان قاجار ساخته شده است.  این خانه در اصل کاروانسرایی بوده است که در جوار قصر حاکم شهر ساخته شده بوده است.

سرای معین التجار

از بناهای ارزشمند بافت قدیم اهواز سرای معین التجار است. این بنا یادگار بازرگان سرشناس دوران قاجار حاج محمد تقی معین التجار است. این مجموعه شامل دفتر کار معین التجار، باغ، حمام و مسجد بوده است.

دانشکده ادبیات

این دانشکده نمونه ای از سازه های معماری دوره پهلوی اول است. این ساختمان سه هزار متری در ابتدا ساختمان مرکزی بانک ملی استان بوده است و بعدها تحت عنوان دانشگاه جندی شاپور به یک مرکز آموزش عالی تبدیل شده است.

این ساختمان امروز دانشکده ادبیات دانشگاه چمران است. معمار این بنا آندره گدار فرانسوی است.

خوردنی ها

 امگشت، قلیه ماهی، کباب بختیاری، مفطح

خریدنی ها

گلیم بافی، خراطی، قلم زنی، بوریابافی، عبابافی، حصیربافی

 

از دست ندهید!

خانه ماپار

این خانه مربوط به دوره پهلوی اول در خیابان فردوسی واقع شده است. این خانه با صفا دارای دو حیاط می باشد و از نظر ساخت و تزیینات فضای دلپذیری دارد.

این خانه اکنون به شکل مجموعه فرهنگی اداره می شود.

 

خرید بلیط هواپیما اهواز :

چگونه بلیط هواپیما اهواز را جستجو کنیم ؟

برای جستجوی بلیط هواپیما اهواز در سایت 10020 در قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید.

برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما اهواز:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است .در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب مطلوب ترین بلیط هواپیما اهواز، قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم. در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز :

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.

 

امیدواریم گزارش مربوط به بلیط هواپیما اهواز برای شما مفید بوده باشد، همچنین برای حمایت از ما می توانید از گزارش را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید.

 

بلیط هواپیما اهواز تهران 


بلیط هواپیما اهواز