لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما کیش


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما کیش کجاست؟

 

جزیره کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و توریستی ترین جزیره ایران است. کیش منطقه آزاد تجاری است. ساحل دریای کیش و مراکز تجاری گسترده و اماکن تفریحی گسترده، توجه طیف وسیعی از گردشگران را به خود جذب کرده است.

سالانه به‌طور متوسط، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار گردشگر از این جزیره بازدید می‌کنند. شما هم ارزان ترین سفر بخ کیش را با خرید بلیط هواپیما کیش از ما تجربه کنید.

بلیط هواپیما کیش

شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانه شیبکوه جای گرفته‌است. آب و هوای کیش گرم و شرجی است.  و به شکل کلی خشک و کم باران است. بارندگی بیشتر به صورت رگبار و درماه‌های زمستان اتفاق می‌افتد.

شما هم چشم اندازهای کیش را با بلیط هواپیما کیش ما تجربه کنید.

 

بلیط هواپیما کیش

 

جاذبه های گردشگری

ساحل مرجانی کیش

ساحل کیش به مانند هر شهر ساحلی دیگر، جاذبه اصلی آن است. البته در ساحل کیش بخش مرجانی ساحل است که برای گردشگران دلبری می کند.

مرجانهایی به شکل های مختلف، صدف های رنگارنگ و انواع سنگ های دریایی در آب به شدت زلال و آبی این ساحل گردشگران را مسحور خود می کند.

سایت های غواصی

کیش دارای چندین سایت غواصی می باشد که در آن می توانید با کمک مربیان به غواصی بپردازید و زیبایی های دنیای آبزیان را از نزدیک و بی واسطه لمس کنید.

کشتی به گل نشسته یونانی

این کشتی که در سال 1345 در نزدیکی ساحل کیش به گل نشسته است.

این کشتی که در اصل در اسکاتلند ساخته شده بوده در زمان به گل نشستن در مالکیت فردی یونانی بوده. شمایل این کشتی خصوصا در زمان غروب جلوه ای منحصر به فرد و رازآلود به آن بخش از ساحل کیش داده است.

غذاهای محلی

سمک مشوی، مرگوگ یا مرقوق، برنج شکری یا محمر،مضروبه، هریسه

سوغات

کوزه سفالی، شیریکی پیچ، چادر شب، سبد و حصیر، صنایع دستی دریایی، پارچه های گلابتون دوزی، بادله دوزی

 

از دست ندهید!

هتل بزرگ داریوش

در جوار ساحل مرجانی کیش هتل بزرگ داریوش قرار دارد که از زیباترین هتل های ایران است. این هتل که به کوشش حسین ثابت با شباهت فراوان به تخت جمشید ساخته شده است و حتی جنس سنگ های آن با جنس سنگ های تخت جمشید یکسان است.

فضای شکوهمند و باستانی این هتل پیشنهادی ویژه به هر کدام از مسافران کیش است. نکته جالب این است که با توجه به گرانی این هتل، برای گشت و گذار در این هتل ضرورتی برای گرفتن اتاق نیست و شما با با پرداخت هزینه ای اندک برای بازدید  می توانید به گشت و گذار درون این هتل بپردازید.

 

خرید بلیط هواپیما کیش:

چگونه بلیط هواپیما کیش را جستجو کنیم؟

برای جستجوی بلیط هواپیما کیش در سایت 10020 در قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما کیش:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است . در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب مطلوب ترین بلیط هواپیما کیش، قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم. در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما کیش:

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.


بلیط هواپیما کیش