لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما شیراز


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما شیراز کجاست؟

 

شیراز یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان فارس است که به زیبایی شهرت دارد. شیراز سومین شهر ایران (پس از تهران و تبریز) است که در سال 1296 خورشیدی صاحب نهاد شهرداری شده است. شیراز آب و هوایی معتدل دارد و جمعیت آن بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

قدمت شیراز به عهد ایلامی بر می گردد و نام آن در لوح های گلی ایلامی آمده است. این شهر در سه پادشاهی صفاریان، بوییان و زندیان پایتخت ایران بوده است.

بلیط هواپیما شیراز

آب و هوای معتدل شهر شیراز و حاصلخیزی آن همواره باعث اهمیت بوده است. ضمن این که شیراز به سبب مجاورت با بندر بوشهر از مسیرهای مهم بازرگانی داخل ایران می باشد. گشت و گذار در شیراز را با بلیط هواپیما شیراز ما تجربه کنید.

 

بلیط هواپیما شیراز

 

جاذبه های گردشگری

حافظیه

این مجموعه به یادگار حافظ، نام آورترین شاعر زبان فارسی پیرامون مزار او بنا شده است. این مجموعه دو هکتاری شامل دو صحن و چهار در ورودی و خروجی است.

کانون این مجموعه با صفا بنای ساخته شده بر مزار حافظ است که در دوران پهلوی اول ساخته شده در ان از عناصر معماری دوران زندیان و همچنین یادمان های حافظ الهام گرفته شده است.

باغ ارم

از سبک های کهن و ریشه دار باغ ها در تاریخ جهان باغ ایرانی است. از نمونه ای ترین این باغ ها، باغ ارم شیراز است که جغرافیایی با صفا و سخت دل انگیز دارد.

این باغ بیش از سه هکتار وسعت داشته و از سرو و مرکبات پوشیده شده است.

مسجد شاه چراغ

از زمره اماکن زیارتی شیعیان مسجد شاه چراغ است که در شهر شیراز قرار دارد. این مجوعه در اصل مسجدی است که پیرامون آرامگاه احمد بن موسی الکاطم ساخته شده است.

قدمت این آرامگاه به دوران اتابکان فراس بر می گردد و نمونه از معماری مذهبی ایران است. آئینه کاری درون حرم و کاشی کاری های گنبد و بارگاه آن جلوه خاصی دارد.

سعدیه

سعدیه مجموعه ای است که بر مکان آرام گرفتن شاعر برجسته فارسی سرا، سعدی شیرازی برپا شده است. ساختمان اصلی مجموعه بنایی سنگی و دو ایوانی است که بر فراز آن گنبدی با کاشی های فیروزه ای قرار گرفته است.

پیرامون این بنا باغی به سبک ایرانی با مساحتی بیش از هکتار ساخته شده است. 

غذاهای محلی

کلم پلو، دو پیازه آلو، شکرپلو، قورمه به، یخنی نخود، شیرازی پلو، رب پلو، کوفته سبزی، هویج پلو

سوغات

گلیم بافی، نمدمالی، منبت کاری، آئینه کاری، قالی شیراز، گبه، جاجیم

 

از دست ندهید!

مسجد نصیرالملک

این مسجد بر پا شده در دوران قاجار یکی از زیباترین مسجدهای ایران است. این مسجد از نظر کاشی کاری کم نظیر و از نظر مقرنس بی مانند است.

از جمله ویژگی های این بنا استفاده هنرمندانه از شیشه های رنگی در پنجره هاست است که منظره ای رویایی و رنگارنگ به فضای داخلی مسجد بخشیده است؛ به همین دلیل به این مسجد لقب مسجد صورتی داده شده است. شایان ذکر است که معماری این بنا 12 سال به طول انجامیده است.

 

خرید بلیط هواپیما شیراز :

چگونه بلیط هواپیما شیراز جستجو کنیم؟

برای جستجوی بلیط هواپیما شیراز در سایت 10020، در قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما شیراز:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست. علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است . در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب بلیط هواپیما شیراز مورد نظر در قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم .در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز :

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.

 

 


یلیط هواپیما شیراز