لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما اصفهان


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما اصفهان کجاست؟


اصفهان، از مشهورترین کلان شهرهای ایران است. این شهر که زمانی پایتخت پادشاهی صفویان بوده است به عنوان نمادی از فرهنگ و تمدن روزگار گذشته ایران است.

بلیط هواپیما اصفهان

اصفهان از اصلی ترین مقصدهای گردشگری داخلی و خارجی ایران است. این شهر امروز دومین شهر پهناور  و سومین شهر پر جمعیت ایران است. اصفهان گنجینه ای پر نقش از آثار تاریخی دوران مختلف و جلوه های دل انگیز طبیعت است و به همین سبب به نصف جهان مشهور است. شما هم سفر به نقش جهان را با بلیط هواپیما اصهان ما تچربه کنید.

 

بلیط هواپیما اصفهان

 

جاذبه های گردشگری

میدان نقش جهان

بنیادی ترین یادگار بر جا مانده از شاهنشاهی صفویان میدان نقش جهان است که آن را می توان کانون گردشگری اصفهان دانست. این میدان پهناور شامل دو مسجد، یک کاخ و یک سردر بازار است.

این میدان در دوران پادشاهان صفوی، گذشته از مرکزی برای برگزاری جشن ها و رژه ارتشیان و ...  بازاری برای گشت و گذار و تجارت بوده است.

مسجد امام

در ضلع جنوبی میدان نقش جهان، مسجد امام (شاه) قرار دارد که مهم ترین مسجد به جا مانده از دوران صفویان است. این مسجد به دلیل معماری خیال انگیز و نقش و نگار کاشی کاری های دل انگیزش، گردشگران فراوانی را از ایران و جهان به خود جلب می کند.

گنبد این مسجد باشکوه 52 متر ارتفاع دارد و کاشیکاری، خطاطی و خصوصا مقرنس کاری سردر آن بی نظیر است. معمار این مسجد علی اکبر اصفهانی بوده است.

مسجد شیخ لطف الله

این مسجد در ضلع شرقی میدان نقش جهان قرار دارد. عمده شهرت این مسجد به زیبایی طراحی داخلی آن خصوصا طرح فوق العاده گنبد آن است. معماری این مسجد تا بدان  پایه پر جزئیات و خیال انگیز است که پروفسور پوپ مورخ شهیر آمریکایی می گوید، به سختی می توان باور کرد این بنا ساخته دست بشر باشد.

این مسجد توسط استاد محمدرضا اصفهانی معماری شده است.

عالی قاپو

در ضلع غربی میدان نقش جهان کاخ عالی قاپو قرار دارد. این کاخ دولتخانه و مرکز اصلی اداری سیاسی پادشاهان صفوی بوده است. این کاخ در شش طبقه بنا شده و تالار موسیقی و تالار پذیرایی آن دیدنی است.

سی و سه پل

یکی از باشکوه ترین و زیباترین پل های تاریخی جهان، سس و سه پل اصفهان است که در دوره شاه عباس صفوی ساخته شده است. کاربری این پل، پیوند دو سوی زاینده رود در مسیر چهارباغ عباسی و چهارباغ بالا بوده است. سی وسه پل توسط الله وردی خان معماری شده است.

سی و سه پل گذشته از کارکرد ارتباطی به دلیل پهنای قابل توجه (حدود 15 متر) و همچنین سی و سه طاق منظم خود، دارای ارزش قابل توجه زیباشناختی است؛ در دوران صفویان هم جدا از عبور و مرور این پل محل مراسم مردمی همچون آب پاشان و خاج شویان بوده است.

پل خواجو

از دیگر پل های تاریخی زاینده رود پل خواجو است که در دوره شاه عباس دوم ساخته شده است. این پل نقطه اوج هنر پل سازی ایرانی است و در طراحی و تزیین آن ذوق تمام به کار رفته است.

این پل به سبب داشتن کاشی کاری، اقامتگاه میانی پادشاهی (بیگلر بیگی) و همچنین سکوهای که محل تفرج و آسایش در جوار رود است، از دیگر پل های اصفهان متمایز است.

غذاهای محلی

خورش ماست، کله جوش، آش سماق، کوکو قندی، قیمه ریزه، آش ماش و قمری، یخنه ترش، ماش و زردک

سوغات

خاتم کاری، قلمزنی، پارچه قلمکار، میناکاری، گز

 

از دست ندهید!

آکواریوم

از جاذبه های کمتر شنیده شده اصفهان آکواریوم اصفهان واقع در پارک ناژوان است. در این آکواریوم فضاهای جداگانه برای نمایش آبزیان اقلیم های مختلف (اقیانوس هند، خلیج فارس و ...) در نظر گرفته شده است.

همچنین یک دالان آکواریومی وجود دارد که به طور کامل فضای زیر آب را تداعی می کند. رنگارنگی و تنوع زیستی حیرت انگیز آبزیان این آکواریوم تجربه ای فراموش نشدنی را برای شما رقم می زند.

 

خرید بلیط هواپیما اصفهان:

چگونه بلیط هواپیما اصفهان را جستجو کنیم؟

برای جستجوی بلیط هواپیما اصفهان ، در سایت 10020 قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما اصفهان:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است . در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب بلیط هواپیما اصفهان مورد نظر در قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم .در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما:

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید. 

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.

 

 


بلیط هواپیما اصفهان