لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما تبریز


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما تبریز کجاست؟

 

تبریز از کلانشهرهای ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. عمده مردم این شهر آذری هستند. تبریز از اصلی ترین کانون های سکونت مردم آذری است و به اعتباری کانون سیاسی، فرهنگی ، صنعتی و بازرگانی مردم آذری است.

این شهر در دوران اتابکان، خوارزمشاهیان، ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، قراقویونلوها، آق قویونلوها و صفویان پایتخت و در دوره قاجاریان ولعیهدنشین بوده است.

بلیط هواپیما تبریز

خنکی هوای تبریز مشهور و زبانزد است و آب و هوای این شهر، خود یکی از دلایل جذب گردشگران است. گذشته از آب و هوا، تبریز به عنوان کلانن شهری مدرن و دیاری دارای میراث فرهنگی و تاریخی، مقصد مطلوبی برای بسیاری از گردشگران است. شما هم سفر به تبریز را با بلیط هواپیما تبریز ما تجربه کنید.

 

 

جاذبه های گردشگری

ایل گلی

ایل گلی دریاچه ای قدیمی و دیرینه در تبریز است. قدمت  ایل گلی به دوران آق قویونلوها بر می گردد که در آن زمان دریاچه این مجموعه از مکان های اصلی ذخیره آب بوده است. خیان کشی های پیرامون دریاچه در زمان قاجاریان انجام شده و درختکاری ها به مرور باغستان پیرامون دریاچه را شکل داده اند.

این مجموعه امروز به صورت مکانی سرسبز و با صفا و شامل اماکن رفاهی و تفریحی متعدد، میزبان مسافران است. عمارت کلاه فرنگی مرکز دریاچه که در دهه چهل (به جای عمارتی قدیمی) ساخته شده است، امروزه یکی از نمادهای شهر تبریز است.

خانه مشروطیت

نام تبریز در حافظه جمعی ما با انقلاب مشروطه گره خورده است. در تبریز یادگارهایی از روزهای پرغوغای مشروزطه برجا مانده است از جمله خانه حاج مهدی کوزه کنانی که از سران مشروطه بوده است؛ این خانه امروز خانه مشروطیت نام دارد.

خانه حاج مهدی کوزه کنانی محل گردهمایی مشروطه خواهان و مکان اتخاذ پاره ای از تصمیمات تاریخ ساز آنان است. این خانه به صورت موزه ی از وسایل و اسناد روزهای انقلاب آماده میزبانی از بازدیدکنندگان است.

گذشته از اسناد و وسایل، معماری خود خانه نیز جالب توجه است و تزیینات منبت کاری آن دیدنی است.

مسجد کبود

از زمره مسجدهای ساخته شده به شیوه آذری، مسجد کبود است. این مسجد دارای گنبد اصلی و گنبد جنوبی و هفت گنبد کوچکتر است. این مسجد در دوران قراقویونلوها ساخته شده است.

ظرافت های خطاطی و کاشیکاری بر بستر کاشی های لاجوردی باعث شهرت این مسجد به فیروزه اسلام شده است.

مقبره الشعرا

ز گذشته تا امروز شعر و شاعری در میان مردم تبریز دارای جایگاه بوده و شاعران مشهوری همچون خاقانی، انوری و شهریار از این شهر برخاسته اند. محله سرخاب تبریز از صدها سال پیش تر تا دوران کنونی محل آرام گرفتن پاره ای از نام آوران تبریز (از جمله شاعران) بوده است.

امروزه در محله سرخاب بنای باشکوهی به عنوان مقبره الشعرا برپاست که در سال 1350 به پاسداشت خاطره شاعران تبریز ساخته  شده است.

غذاهای محلی

کوفته تبریزی، خورش هویج، دویماج، آش ماست، آش کلم قمری، آش اوماج

سوغات

کفش دوزی، کنده کاری، گلدوزی، نگارگری، نقره کاری

 

از دست ندهید!

خانه بهنام

تلاش مردم و مسئولین شهر تبریز برای حفظ خانه های تاریخی شهر، ستودنی است. تبریز تعداد قابل توجهی خانه های تاریخی دارد که جاذبه مناسبی برای گردشگران است. از جمله این خانه های زیبا، خانه بهنام است. خانه بهنام در دوران زندیه ساخته شده و در دوران ناصرالدین شاه نوسازی و تزئین شده است.

این خانه به دلیل داشتن گچ بری های زیبا و تزیینات ظریف و همین طور داشتن دیوارنگاره ها، لحطاتی دلپذیر و به یادماندنی را برای بازدیدکننده رقم می زند.

 

خرید بلیط هواپیما تبریز:

چگونه بلیط هواپیما تبریز را جستجو کنیم؟

برای جستجوی بلیط هواپیما تبریز ، در سایت 10020 قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید.

برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط هواپیما تبریز:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است . در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

پس از انتخاب بلیط هواپیما تبریز مورد نظر در قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم .در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما:

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

در هنگام خرید بلیط چارتر در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی کند فصل سفر باشد یا نه، یا که مقصدتان، محبوب و پرتقاضا باشد یا نه، در هر صورت با نزدیک شدن به پرواز بهای چارتر ارزان تر می شود؛ چرا که در صورت خالی ماندن یک صندلی هزینه آن به عهده آژانس هواپیمایی خواهد بود.

با توجه به تنوع پیشنهادات چارتری، پیگیری و مقایسه آنها می تواند مشتری را سردرگم کند. در چنین شرایطی استفاده از همراهی و پشیبانی تیم حرفه ای ما می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند.

 


بلیط هواپیما تبریز